Опубліковано розклад Паризького тижня чоловічої моди, вона пройде в онлайн-форматі

Нехай майбутня Тиждень чоловічої моди в Парижі пройде в цифровому форматі – від цього вона не стане менш насиченою. Фешн-сезон, який триватиме п’ять днів, вмістить в себе 68 подій.
Тиждень – вона стартує в четвер, 9 липня, і завершиться в понеділок, 13 липня, – обіцяє стати по-справжньому яскравою: вісім нових лейблів були додані Федерацією Високої моди і прет-а-порте (FHCM) в офіційне розклад заходу. У французькій столиці будуть демонструватися чоловічі колекції сезону весна-літо 2021.

Пандемія змусила європейські фешн-федерації кардинально переглянути порядок проведення тижнів моди, і паризький чоловічий сезон виявився посередині – між триденної Тижнем От-Кутюр (завершується 8 липня) і чотириденної Міланській тижнем чоловічої моди (відкривається 14 липня).
Що стосується нових учасників Paris Fashion Week Men’s, то це такі відбулися марки, як Kolor – прогресивний японський бренд повертається в паризьке розклад, Isabel Marant – французька фешн-зірка, яка грає елегантний рок-н-рол, і Ernest W Baker – модний будинок, батьківщина якого, незважаючи на назву, Португалія, дизайнери лейбла – Рейд Бейкер (Reid Baker) і Інес Аморім (Ines Amorim). Інші новобранці: Alled-Martinez, Cool TM і Egonlab – все це французькі марки, компанію яким в лізі новачків складуть американці, – Kidsuper з Нью-Йорка і Reese Cooper з Каліфорнії.

Тиждень відкриється в четвер о десятій ранку показом Études, експериментального французького лейблу, який став помітним завдяки оригінальним колаборації – наприклад, з Adieu (французький взуттєвої бренд. – Прим. Пер.), Porter (японська марка аксесуарів. – Прим. Пер.) І Вікіпедією . Крім того, Études черпав натхнення в творчості американського художника Кіта Харінга. Закриє фешн-марафон (в понеділок, о пів на восьму вечора) Lemaire.

На перший день заходу призначені шоу і презентації таких впливових гравців індустрії, як JW Anderson, Y / Project і Berluti. Також в четвер відбудеться перший з дебютів сезону – свою нову колекцію представить бренд Egonlab, заснований Флорантеном Глемареком (Florentin Glémarec) і Кевіном Номпексом (Kévin Nompeix).
У п’ятницю – вона теж буде завантаженою – на фешн-сцену вийдуть Louis Vuitton, Yohji Yamamoto, Rick Owens, Dries Van Noten і ще один новачок Тижня – Ernest W Baker.

Зазвичай між показами на тижнях моди влаштовуються годинні перерви, проте на цей раз даний часовий проміжок буде скорочено до півгодини.

Також в числі брендів вищої ліги, що беруть участь в найближчій Paris Fashion Week Men’s, – Balmain Homme, Loewe, Hermès, Lanvin, Dior Men і Thom Browne.
І наостанок ще одна новина від FHCM: рада директорів Синдикату чоловічої моди з радістю повідомив про прийняття до складу організації модного будинку Dunhill, який тепер стає учасником паризького фешн-розкладу.

Fashionnetwork.com