Saint Laurent представить нову чоловічу колекцію 9 вересня в Мережі

У квітні 2020 модний будинок Saint Laurent заявив, що має намір дотримуватися власного розкладу показів, по крайней мере, до кінця поточного року. Для демонстрації своєї чоловічої колекції сезону весна-літо 2021 бренд, який входить до портфоліо люксової группиKering, вибрав вересень. Цифрову Тиждень чоловічої моди в Парижі, яка відбулася в липні, ставши альтернативою червневої Paris Fashion Week Men’s, скасованої через пандемію Covid-19, Saint Laurent пропустив.
У своєму акаунті в Instagram лейбл публікує зображення і відео, які анонсують подія, призначене на середу, 9 вересня, воно пройде в середині дня в вигляді цифрового перформансу і транслюватиметься в Мережі. Поки ж Saint Laurent налаштовує нас на майбутній івент густою хмарою – спочатку кольору «rose shocking», потім «синій електрик», – летять над просторами, облямованими нордическим пейзажем.

«Ми запускаємо нову чоловічу колекцію в Діджитал-форматі. Дефіле не буде », – підтвердив FashionNetwork.com офіційний представник модного будинку.
Ентоні Ваккарелла, що став креативним директором Saint Laurent в 2016 році, завжди надавав перевагу незвично презентувати чоловічі колекції, виступаючи з ними, то в Нью-Йорку, то в Малібу, або пропонуючи в якості другого акту (після жіночого гардеробу) на показах в Парижі. Останньою на сьогоднішній день прем’єрою від модного будинку стала пре-колекція сезону осінь-зима 2020.

«А ось з жіночою колекцією майбутнього весняно-літнього сезону поки ще нічого не вирішено. Точно одне – як ми вже повідомляли, ми не будемо дефілювати з нею під час Паризького тижня жіночої моди », – відзначають в компанії.

Коли був карантин, Saint Laurent повідомив, що «не становитиме свої колекції в рамках офіційного розкладу тижнів моди 2020 року, а стане керуватися власним графіком, виробляючи запуски згідно з планом оптимізації і відповідно до творчих імперативами».

Fashionnetwork.com